CERTYFIKACJE ZAWIESZONE

  1. MODERBAZ Jasiński Jan
  2. PROBIS sp. z o.o.
  3. STANWEX I Stanisław Dębowski
  4. Zespół Lekarzy Specjalistów ALERGO-VITA sp. z o.o.
  5. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „FOL-PACK” Mariusz Kołodziejczyk
  6. Centrum Pomocy Psychiatryczno-Psychologicznej „Persona” Kutek sp. jawna
  7. Usługi Budowlano – Antykorozyjne BUDROKOR Andrzej Alabrudziński
  8. Ares Szkolenia Sp z o.o.
  9. Energomontaż Świętochłowice Sp. z o.o.
  10. „ECO-TECHMET” s.c. Wiesław Krawiec, Mateusz Krawiec
  11. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

 

CERTYFIKACJE COFNIĘTE

  1. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe WOBAT Paweł Broda
  2. Onion Ring sp. z o.o.
  3. BEMARC Edward Baczewski Spółka jawna
  4. SABNER Michał Paszek
  5. ESTE Logistics sp. z o.o. sp. k.
  6. OPW FTG Polska sp. j. Korczyk, Sulimierski
  7. ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY Antoni Rembiszewski
  8. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Otwocku (w zakresie ISO 14001)
  9. Mazurskie Centrum Edukacji i Specjalistycznej Opieki Medycznej DIA.MED Małgorzata Pietrzak-Brzoznowska
  10. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Specjalistyczna „BENECOR” Kowalczuk spółka jawna (w zakresie EMS)
  11. Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „MOTO-MED” sp. z o.o. (w zakresie EMS)
  12. Vitamed Gałaj i Cichomski sp. j. (w zakresie EMS)
  13. Promedica Gp sp. z o.o. (w zakresie EMS)
  14. AMELIS Marcin Bober
  15. INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA JOANNA ZDANOWICZ-WILOCH
  16. PRIMADENTAL DOROTA CYLWIK-ROKICKA I EWA STOKOWSKA SPÓŁKA JAWNA
  17. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „WARMETECH I” ZBIGNIEW PRAJS
  18. Unifeq Europe sp. z o.o.
  19. Firma Handlowo-Usługowa LIBER Jan Paździorko
  20. Fundacja Kreatywne Mazowsze
  21. Firma ,,LOOKART” Eksport Import Łukasz Karwala
  22. OEG sp. z o.o. sp.k.
  23. Hanna Lewandowska Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczno-Protetyczna
  24. Agencja Ochrony HEROS sp. z o.o.
  25.  IQS International Quick Service Deutschland GmbH
  26. NZOZ „OPIEKUN” Dorota Skowron
  27. PUH MOTO-TRUCK Leszek Chmiel
  28. Wielobranżowy Zakład Usługowo-Produkcyjny „WITEX” I.E. Witold Ziomek
  29. GOBOX sp. z o.o
  30. Diamon sp. z o.o.
  31. CENTRUM MEDYCZNE ANMED LIFE 
sp. z o.o.
  32. PROMETEIA INVESTMENTS sp. z o.o.
  33. Centrum Medyczne SABAMED Daker Al Soori, Bożena Al Soori spółka jawna
  34. TPM Services sp. z o.o.
  35. Mostostal-Energomontaż Gliwice S.A.
  36. HYDRO sp. z o.o.
  37. ANNA WOJTYŁA CENTRUM STOMATOLOGICZNE ANADENT
  38. Rafako Engineering sp. z o.o.
  39. Ekolex sp. z o.o.
  40. Specjalistyczny NZOZ „Alergologia Plus” Ośrodek Diagnostyki i Terapii Uczuleń
  41. NZOZ „Akoria” Anna Bielecka-Kowalska
  42. NZOZ „Ośrodek Medyczny Ziemo-Vita” sp. z o.o.
  43. Ren-Trans Logistic Sp. z o.o.
  44. SPUTNIK Software spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  45. NZOZ POMOCY DORAŹNEJ LEKARZY RODZINNYCH „GRUNWALD” SPÓŁKA CYWILNA
  46. AZ-BUD Marcin Kula
  47. KREVOX EUROPEJSKIE CENTRUM EKOLOGICZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna lista Organizacji certyfikowanych przez ISOCERT sp. z o.o. sp.k. jest dostępna do wglądu w siedzibie jednostki.