Zapraszamy na profesjonalne szkolenia z zakresu systemów zarządzania.

W ISOCERT prowadzimy szereg szkoleń poświęconych systemom zarządzania. Są to kursy otwarte i zamknięte. Kierujemy je przede wszystkim do organizacji chcących doskonalić system zarządzania i poszerzać wiedzę i umiejętności swoich pracowników. Szkolenia z zakresu zagadnień systemów zarządzania są doskonałą inwestycją w rozwój organizacji posiadających funkcjonujący system.

Organizujemy szkolenia otwarte we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie oraz, na życzenie Klientów, także w innych miastach. Planując miejsce i formę szkolenia kierujemy się dbałością o komfort i wygodę uczestników.

Prowadzący szkolenia to osoby posiadające wiedzę z dziedziny systemów zarządzania, praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadzone przez nich wykłady i ćwiczenia pomogą Państwu poszerzyć swoja wiedzę z tego zakresu.

Każdy uczestnik naszych szkoleń otrzyma komplet materiałów szkoleniowych, oraz dokument potwierdzający ukończenie szkolenia.

Informacje dotyczące zapisów oraz oferty szkoleniowej znajdziecie Państwo na podstronach: TERMINARZ i INFORMACJE O SZKOLENIACH