ISOCERT jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania.

Firma została utworzona w 2006 roku w odpowiedzi na potrzebę zaistnienia na rynku certyfikacji jednostki świadczącej usługi z zachowaniem wysokich standardów jakości przy konkurencyjnej cenie. Stosujemy się do naszej Polityki bezstronności.
Mając stały kontakt z przedsiębiorcami, obserwujemy zmiany zachodzące na rynku, dlatego nasza oferta zawsze dostosowana jest do realiów polskiej gospodarki.

Jesteśmy doświadczoną firmą istniejącą na rynku od lat. Niesie to ze sobą wiele korzyści:

  • zbudowaliśmy markę kojarzoną z najwyższą jakością usług, dlatego dbamy aby byli Państwo zadowoleni z realizacji powierzonych nam zadań,
  • nie myślimy schematycznie, dzięki czemu szybko reagujemy, dostosowując naszą ofertę do potrzeb rynku.

Siedziba firmy od początku istnienia zlokalizowana jest we Wrocławiu. Szybki rozwój firmy oraz nawiązanie współpracy z auditorami ze wszystkich województwach, sprawił, że dziś prowadzimy procesy certyfikacji na terenie całej Polski. Przez ostatnie 10 lat nawiązaliśmy współpracę z niemal 1000 zadowolonych Klientów.

Pracownicy i współpracownicy ISOCERT, to osoby z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu systemów zarządzania. Wszyscy auditorzy przed rozpoczęciem współpracy poddawani są testom kompetencyjnym. Wykwalifikowani ewoluatorzy naszej firmy prowadzą regularne oceny pracy auditorów, dlatego możemy ręczyć za ich kompetencje oraz jakość prowadzonych przez nich działań. Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie kompetencji naszych pracowników, dlatego certyfikaty systemów zarządzania, wydawane na podstawie prowadzonych przez nich auditów są miarodajnym świadectwem zaangażowania certyfikowanej Organizacji w utrzymanie standardów jakości na najwyższym poziomie.

Prowadzimy również szkolenia z zakresu systemów zarządzania m.in. wymagań, interpretacji i nowelizacji norm oraz treningów kompetencyjnych osób współuczestniczących w utrzymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania. Organizowane przez naszą firmę szkolenia mają charakter „otwarty”.

Zapraszamy do współpracy.

 

Nasze referencje: