ISOCERT jest jednostką certyfikującą systemy zarządzania oraz weryfikatorem EMAS

Firma została utworzona w 2006 roku w odpowiedzi na potrzebę zaistnienia jednostki, która świadczy usługi z zachowaniem wysokich standardów jakości, przy konkurencyjnych cenach.
Mając od wielu lat stały kontakt z przedsiębiorcami, obserwujemy zmiany zachodzące na rynku, przez co oferta naszej firmy jest zawsze dostosowana do aktualnie panujących realiów w polskiej gospodarce.

Dla działalności certyfikacyjnej posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, potwierdzoną certyfikatem, w następującym zakresie A 139.

Dla działalności w zakresie weryfikacji EMAS oraz realizacji audytów przedsiębiorców (Ustawa z dnia 13 czerwca 2013 r., o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowym, Ustawa z dnia 11 września 2015 r., o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym) posiadamy akredytację Polskiego Centrum Akredytacji, potwierdzoną certyfikatem, w następującym zakresie PL-V-0017.

Jesteśmy doświadczoną firmą istniejącą na rynku od blisko 20 lat. Niesie to ze sobą wiele korzyści:

  • zbudowaliśmy markę kojarzoną z najwyższą jakością usług, dlatego dbamy aby nasi Klienci byli zadowoleni z realizacji powierzonych firmie zadań,
  • nie myślimy schematycznie, ciągle dostosowując naszą ofertę do potrzeb rynku.

Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Szybki rozwój oraz nawiązanie współpracy z auditorami we wszystkich województwach, sprawił, że dziś prowadzimy procesy certyfikacji na terenie całej Polski. W ostatnich latach rozszerzyliśmy działalność także poza granicami kraju.

Przez ostatnie lata dzialalności nawiązaliśmy współpracę z niemal 1,5 tysiącem zadowolonych Klientów.

Pracownicy oraz współpracownicy ISOCERT, są osobami z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu systemów zarządzania. Wszyscy auditorzy przed rozpoczęciem współpracy poddawani są testom kompetencyjnym, a wykwalifikowani ewaluatorzy prowadzą regularne oceny ich pracy, dlatego możemy ręczyć za kompetencje oraz wysoką jakość prowadzonych działań. Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie naszych pracowników, dlatego certyfikaty systemów zarządzania, wydawane na podstawie prowadzonych przez nich auditów są miarodajnym świadectwem zaangażowania certyfikowanej Organizacji w utrzymanie standardów jakości na najwyższym poziomie.

Prowadzimy szkolenia z zakresu systemów zarządzania m.in. wymagań, interpretacji i nowelizacji norm oraz treningów kompetencyjnych osób współuczestniczących w utrzymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

 

  • Nasze referencje: