Szanowni Państwo,

W ISOCERT prowadzimy szereg szkoleń poświęconych systemom zarządzania. Są to kursy otwarte. Kierujemy je przede wszystkim do organizacji chcących doskonalić system zarządzania i poszerzać wiedzę i umiejętności swoich pracowników. Szkolenia z zakresu zagadnień systemów zarządzania są doskonałą inwestycją w rozwój organizacji posiadających funkcjonujący system.

Organizujemy szkolenia otwarte we Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu oraz, na życzenie Klientów, także w innych miastach. Planując miejsce i formę szkolenia kierujemy się dbałością o komfort i wygodę uczestników. Stąd też proponujemy liczne szkolenia w formie online.

Prowadzący szkolenia to osoby posiadające wiedzę z dziedziny systemów zarządzania, praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadzone przez nich wykłady i ćwiczenia pomogą Państwu poszerzyć swoja wiedzę z tego zakresu.

Każdy uczestnik naszych szkoleń otrzyma komplet materiałów szkoleniowych, oraz dokument potwierdzający ukończenie szkolenia.

Informacje dotyczące zapisów oraz oferty szkoleniowej znajdziecie Państwo na podstronach: TERMINARZ i INFORMACJE O SZKOLENIACH

Formularz kontaktowy


Dane osobowe pozyskiwane poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.isocert.org.pl/kontakt przetwarzane będą zgodnie z celem nawiązania kontaktu, np. odpowiedzi na zadane pytanie, nawiązania współpracy czy przedstawienia oferty w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. F RODO).
Okres przetwarzania danych związany jest z tematem korespondencji i może wynosić maksymalnie 6 lat (w celu ustalenia, dochodzenia bądź zabezpieczenia roszczeń).
Dane mogą zostać przekazane dostawcom usług zaopatrującym Administratora w rozwiązania techniczne, informatyczne oraz organizacyjne umożliwiające Administratorowi prowadzenie działalności gospodarczej.
Przysługuje Państwo prawo do uzyskania informacji na temat swoich danych osobowych, dostępu do nich, sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu oraz złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.