Szanowni Państwo,

W ISOCERT prowadzimy szereg szkoleń poświęconych systemom zarządzania. Są to kursy otwarte. Kierujemy je przede wszystkim do organizacji chcących doskonalić system zarządzania i poszerzać wiedzę i umiejętności swoich pracowników. Szkolenia z zakresu zagadnień systemów zarządzania są doskonałą inwestycją w rozwój organizacji posiadających funkcjonujący system.

Organizujemy szkolenia otwarte we Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu oraz, na życzenie Klientów, także w innych miastach. Planując miejsce i formę szkolenia kierujemy się dbałością o komfort i wygodę uczestników. Ze względu na ogłoszony stan epidemiczny wywołany przez COVID-19, niektóre szkolenia realizowane są w trybie online.

Prowadzący szkolenia to osoby posiadające wiedzę z dziedziny systemów zarządzania, praktycy z dużym doświadczeniem zawodowym. Prowadzone przez nich wykłady i ćwiczenia pomogą Państwu poszerzyć swoja wiedzę z tego zakresu.

Każdy uczestnik naszych szkoleń otrzyma komplet materiałów szkoleniowych, oraz dokument potwierdzający ukończenie szkolenia.

Informacje dotyczące zapisów oraz oferty szkoleniowej znajdziecie Państwo na podstronach: TERMINARZ i INFORMACJE O SZKOLENIACH

Formularz kontaktowy


Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ISOCERT sp. z o.o. sp.k. zarejestrowana pod adresem ul. Rysia 1a, 53-656 Wrocław.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zlecenia/umowy – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Powyższe dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat.

Posiada Pan/Pani prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Dodatkowo posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (UODO).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może uniemożliwić Administratorowi kontakt z Panią/Panem i będzie skutkować odmową realizacji zamówienia/umowy.